Tela Çanta

Günümüzde farklı alanlarda kullanım imkanı veren tela çanta modellerinin, artı olarak yanında getirdiği değişik özellikler de bulunmaktadır. Daha çok promosyon amaçlı kullanma şansı veren bu ürünler, üretildikleri malzeme yapısı sayesinde doğa dostu bir avantaj da sunmaktadır. Hafifliği ve rahat kullanım imkanının yanında, plaj ya da otel çantası, fuar çantası ve günlük yaşam içerisinde kol çantası olarak da değerlendirilmektedir. Hem görsel açıdan sunulan şıklık hem de kaliteli malzeme yapısı sayesinde, değişik giysilerle de uyum sağlayarak güzel bir kullanım şansı vermektedir. Bez çanta olarak da bilinen bu modeller oldukça dayanıklıdır. Fazla kilolu eşyaları rahatlıkla taşıyabilir ve ayrıca istenilen bütün farklı desen ve modelleri altında tasarımları gerçekleştirilebilir. Bu yüzden özgün bir görünüm imkanı sağladığından dolayı günümüzde çok fazla talep almaktadır. Harika renkleri ve modelleri ile birlikte kullanılmak istenen konsepte uygun olarak tasarımları gerçekleştirilir.

Tela Çanta Modelleri

Tela çanta yanında birçok değişik özelliği getirmektedir. Tamamen doğa dostu olan bu ürün Ayrıca antibakteriyel bir özelliğine sahiptir. Su geçirmeyen ve dayanıklı yapısı, nefes alabilen özelliği sayesinde tüm değişik eşyalar güvenli taşınabilir. Üstelik sağlam askısı ve kolay bir şekilde kola takılabilir özelliği ile promosyon ürünleri için seri üretim adına yoğun şekilde talep almaktadır. Yüksek taşıma kapasitesi ve farklı boyutları sayesinde değişik alanlarda güvenle kullanılabilir. Özellikle yaz ayları geldiği zaman tela çanta modelleri tarz bir görünüm sunarken, bireysel olarak ağır olmadığından dolayı uzun saatler kullanım şansını sunar. Birçok değişik renk ve üzerine yapılacak baskı tasarımı sayesinde, kişisel özeliklere bağlı kalınarak güzel bir seçim şansını da sunmaktadır. Tabii kaliteli malzeme yapısı uzun yıllar en ufak bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlar. Solma ya da yırtılma göstermez, uzun bir zaman ilk günkü gibi değerlendirilebilir.

Tela Çanta Fiyatları & İmalatı

Bütün farklı sektörler adına özellikle promosyon ürünleri için güvenli kullanımı şansı vermektedir. Çevre dostu olması ve 0 geri dönüşüm imkanı sağlaması, bu ürünlerin daha fazla değerlendirilmesine fırsat sunuyor. Bu yüzden seri üretim içerisinde yan kısımlarına istenilen baskı tasarımlar kaliteli bir çözünürlük altında hazırlanmakta ve yerleştirilmektedir. Ayrıca çok uygun fiyatlarla toplu şekilde elde edebilir. Bu yüzden hem şirket bazında ürünlerin promosyonunda gerçekleştirirken hem de bireysel olarak farklı yerlerde rahat bir kullanım şansı elde edilebilir.

Tela Çanta İmalatı uygun fiyatları ile değişik modelleri altında bu ürünler satın alınabilir ve istenildiği zaman farklı kişilerle de güzel bir uyum yakalama şansı elde edilebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor