Bez Kese

Baskılı ya da baskısız bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen bez kese modelleri, günümüzde değişik amaçlar altında değerlendirilebilmektedir. Bunlar içerisinde düğün kesesi, kına kesesi; yeni doğan bebekler adına kese gibi daha birçok farklı amaç altında bu ürünlerin üretimleri yapılabilmektedir. Özellikle kaliteli bir kumaş yapısı altında tasarımları gerçekleştirilen bu ürünler, uzun yıllar rahatlıkla kullanım imkanı sunar.

Oldukça yaygın bir şekilde değerlendirildiğinden dolayı, bütün bir yıl boyunca yoğun şekilde üretimleri sağlanmaktadır. Ayakkabı torbası veya kirli torbası gibi amaçlar içinde kullanılan bu ürünler, modelleri ve renklerine bağlı olarak değişik fiyatlar altında satın alınabilmektedir. Kişisel isteklere bağlı olarak arzu edilen bütün farklı baskılı tasarımlar ile hazırlanan bez keseler, pamuklu özellikleri sayesinde güvenle kullanılabilir. Ayrıca antibakteriyel bir özelliği de bulunduğundan dolayı, insan sağlığını koruyucu bir etken sunar. Bu sayede evlerde ya da iş yerleri ile birlikte birçok değişik organizasyon çerçevesinde güvenle kullanılabilmektedir.

Baskılı Bez Kese İmalatı

Özel bir imalat altında fabrikasyon olarak tasarımları gerçekleştirilen baskılı bez kese modelleri , transfer baskı tekniği ile muhteşem görünümlere sahip hale getirilir. Bu sayede yüksek bir çözünürlük elde edilir ve keseler farklı amaçlarda keyifle kullanılabilir. Aynı zamanda firmaların ürünlerini tanıtması konusunda da farklı zamanlarda kullanılan bez çanta, seri üretim hattından geçerek çok uygun fiyatlarla elde edilebilmektedir. Ham renklerin yanı sıra çok değişik renk altında da üretimleri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda boyutlarına bağlı olarak değişik büyüklüklere göre üretimden geçer. Burada önemli olan kullanılacak yerdir. Amaca ve konsepte bağlı olarak sınırsız bir hayal gücü altında özel baskılarla hazırlanan bu ürünler, hem bireysel olarak hem de reklam amaçlı değerlendirilebilmektedir.

Bez Kese Modelleri & Fiyatları

Organizasyonu renklendirmek için özel bez kese fiyatları
Firmaların ürünlerini ve hizmetlerini en doğru şekilde değişik organizasyon ile tanıtım alanlarında müşterilere duyurabilmek için ayrıca, bez keseler günümüzde değerlendirilmektedir. Tüm organizasyonları renklendiren ve firmaya özel olarak üretimleri gerçekleştirilen bu keseler, müşterinin ilgisinin daha fazla çekilmesine olanak vermektedir.

Toptan Büzgülü Bez Kese

Farklı tasarımlarla seçim yapılabilecek bez kese çeşitleri
Özellikle düğün ya da sünnet ve yeni doğan bebek organizasyonları gibi farklı alanlarda çok fazla değerlendirilen bez kese, birbirinden değişik tasarımlar altında üretim hattından geçmektedir. Gerçekleştirmek istenilen organizasyonları daha neşeli hale getiren ve renklendiren bu ürünler, tamamen kaliteli ve insan sağlığını koruyucu malzeme yapısı altında hazırlanmaktadır. Ayrıca çevreye dosttur ve geri dönüşümü uğrayacak bir kumaş yapısına sahiptir. Baskılı ya da baskısız tasarımlar altında çok uygun fiyatlarla istenilen sayılarda temin edilebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor