Ham Bez Çanta

Promosyon ham bez çanta amacı altında fuar, sempozyum ya da kongre gibi birçok değişik organizasyon çatısı altında kullanılan ham bez çanta modelleri, sadece bunlarla kısıtlı kalmaz. Ayrıca pamuklu üretimi sayesinde ve kaliteli malzemesi ile günlük olarak bireysel açıdan dışarı çıkıldığı zamanda tercih edilebilir. Boyutlarına bağlı olarak, askı kısmı tutma şeklinde ya da omuza asma gibi seçenekleri açısından da üretim hattından geçmektedir. Bu da daha çok firma bazında ürünlerin boyutlarına ve özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Satışı gerçekleştirilen ürünlerin müşteriler açısından rahatlıkla taşıyabilmesi, aynı zamanda gittikleri her yerde firmanın logosunu reklamını yapabilmesi adına özel olarak hazırlanmaktadır. Geri dönüşümlü ve çevreye dost bir ürün olduğundan dolayı, en fazla tercih edilen çantalar arasında yer almaktadır. Bu çantalar kendi ham renkleri ile tasarım haline getirilmektedir. Ancak isteğe bağlı olarak farklı renkler üzerinden de toptan üretimleri gerçekleştirilir.

Ham Bez Çanta Modelleri – Fiyatları

Hem şirket bazında promosyon amaçlı hem de bireysel olarak kullanılabilecek olan ham bez çanta modelleri, rahatlıkla çamaşır makinelerinde ya da elde yıkanabilmektedir. Üzerine tasarımı gerçekleştirmiş baskı, bu işlemler yapıldığında herhangi bir şekilde çıkmaz. Bu da ürünün uzun yıllar rahatlıkla kullanılmasına olanak tanımaktadır.

Güven İçerisinde Kullanım İmkanı

Özellikle yüksek çözünürlük sayesinde firmanın logosu, ürün ya da hizmetin görseli ve adres bilgileri gibi her türlü seçenek rahatlıkla çantaların üzerinde baskı haline getirilmektedir. Üstelik bu konuda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman çalışanlar eşliğinde tasarımları gerçekleştirilen baskı görselleri, çantaların üzerine müşterinin en doğru şekilde dikkat edebilmesi adına yerleştirilmektedir. En fazla bir hafta gibi bir süre içerisinde üretimlerinin gerçekleştirildiği bu çanta modelleri, kendi ham renginin yanı sıra ayrıca farklı renklerde de hazırlanmaktadır. Fakat bu istek daha yüksek maliyet çıkardığından dolayı genelde ham renk üzerinden tasarım yapılır.

Baskılı Bez Çanta

Özel olarak geliştirilmiş farklı tekniklerle baskıların gerçekleştirdiği ham bez çanta  fiyatları çeşitleri, çok uygun fiyatlarda seri bir üretim altında hazırlanmaktadır. Ayrıca baskı kısımları çantanın bir tarafına gerçekleştirilirken, her iki kısmına da hazırlanabilmektedir. Fakat ekonomik olması açısından daha çok çantaların bir tarafına baskı uygulanır. Bu sayede çok uygun fiyatlarla çok daha geniş bir kitleye reklam imkanı sağlanabilir.

Boyutlarına bağlı olarak tasarımı gerçekleştirilen Toptan Ham Bez Çanta

Kullanılacak organizasyona bağlı olarak ya da ürünlere değişik boyutlarına ham bez çantalar tasarım haline getirilmektedir. Kendi renklerinde ve tek taraflı baskı ile birlikte çok uygun fiyatlarla elde edilecek bu ürün, kısa süre içerisinde en doğru reklamının yapılmasına da olanak vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor