Fuar Çantaları

Fuar çantaları daha çok kongre, seminer; değişik organizasyonları ve birçok farklı etkinlik için kullanılmaktadır. Firmaların markalarını en iyi şekilde tanıtmasına ve ürün ile hizmetlerinin doğru insanlara ulaştırılmasına fırsat veren fuar çantası, kaliteli malzeme yapısı sayesinde dayanıklı bir özellik de sağlamaktadır. Serigrafi baskı aracılığı ile çantanın üzerine şirket bazında firmaların logoları ya da değişik ürün ve hizmetin görselleri yerleştirilebilmektedir. Bu sayede çok daha uygun bütçelerle daha geniş bir kitleye reklam yapma şansı elde edilir. Tabii fiyatlarına bağlı olarak ofset baskı ya da transfer baskı gibi üretim seçenekleri altında da tasarımları gerçekleştirilmektedir. Akla gelen ne varsa tüm resimler ve yazılar en doğru şekilde baskı olarak çantanın üzerine yerleştirilir. Bunlar içerisinde başta logo ve ürünlerin tanıtımları olmak üzere adres bilgileri, unvan ya da değişik fotoğraflar bulunmaktadır.

Farklı boyutları ve özelliklerine göre fuar çantaları
Ürünlerinin reklamını saygın bir şekilde yapılmasını arzu eden firmalar için günümüzde fuar çantası modelleri büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle seri üretim altında çok uygun fiyatlarla tasarımları gerçekleştirilen bu çantalar, müşterilerin satın aldıkları ürünler ya da hizmetler konusunda rahat bir kullanım imkanı vermektedir. Bu da müşterinin, firmanın logosunu ve ürünlerini farklı yerlere götürecek ücretsiz bir reklam yapma şansını sağlar.

Tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilen fuar çantaları, aynı zamanda değişik boyutlarına bağlı olarak üretim hattından geçmektedir. Çevre dostu olan ve antibakteriyel özelliğe sahip bu çantalar, insan sağlığını da en iyi şekilde korumaktadır. Aynı zamanda çevrede herhangi bir kirlilik yaratmadan tamamen zaman içerisinde yok olur. Hafifliği ve ayrıca askı kısmının sağlamlığı sayesinde müşterilere güven içerisinde sunulabilir. Tabii sadece şirket ve müşteri bazında değil, ayrıca bireysel olarak günlük olarak da tercih edilebilmektedir. En zorlu ve ağır eşyaları rahatça taşıma imkanı sağlayan güçlü yapısı sayesinde, fuar çantaları bu konuda da değerlendirilebilir.

Fuar Çantası Modelleri & Fiyatları

Değişik Renk ve modellerde fuar çantaları

Özellikle değişik organizasyonları adına firmaların kendi renkleri ve logo tasarımları eşliğinde, en özel baskılar fuar çantalarının üzerine gerçekleştirilmektedir. Yetenekli tasarımcılarla hazırlanan baskılar, çantanın üzerine en dikkat çekici biçimde yüksek bir çözünürlük ile yerleştirilir.

Promosyon Bez Çanta

Birbirinden kaliteli çanta çeşitleri
Çevre dostu olan ve kaliteli malzeme yapısı ile değişik organizasyonlarda çok fazla tercih edilen fuar çantaları, ayrıca çok uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir. Bu sayede ürün ne kadar ağır olursa olsun rahatlıkla müşterinin taşımasına olanak vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor