Bez Çanta

Görsel açıdan rengarenk tasarımlarıyla göz kamaştıran bez çanta çeşitleri, günümüzde farklı amaçlar altında değerlendirilmektedir. Öncelikle firmaların ürünlerini ve hizmetlerini en doğru şekilde müşterilere ulaştırması adına kullandıkları söylenebilir. Farklı fuarlarda, kongre alanlarında ya da birçok değişik organizasyon çerçevesinde bu çanta modelleri büyük bir avantaj sunar. Ham renkleriyle pamuklu bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen bu çantalar, aynı zamanda isteğe bağlı olarak değişik renklerde de hazırlanmaktadır.

Bu sayede firmaların logosu, detaylı şekilde iletişim adresi ve isteğe bağlı olarak ürünlerin görselleri de baskı olarak çantaya yerleştirilmektedir. Antibakteriyel bir özelliği de yanında getirdiğinden dolayı çantalar tüm organizasyonlarda güvenle müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca geri dönüşüme uğrar ve çevreye herhangi bir zarar vermez. Tabii çok uygun maliyetlerle seri bir üretim hattında hazırlandıklarından dolayı, firmaların fazla bütçe harcamadan hızlı şekilde en yüksek kitleye ulaşmasına olanak tanır. O yüzden kaliteli baskı ile hazırlanan çanta çeşitleri, günümüzde ticari açıdan büyük bir öneme sahiptir.

Bez Çanta Fiyatları

Bireysel olarak kullanılabilecek çanta modelleri
Bez çantalar fiyatları ticari açıdan firmaların değişik zamanlarda kullanmasının yanı sıra, ayrıca bireysel olarak da üretimleri gerçekleştirilmektedir. Günümüz popüler dünyasının ya da geçmişten birçok farklı görsellerin çantaları yerleştirildiği şık tasarımlar sayesinde, özellikle hanımlar çok fazla ilgi gösterir. Tabii sadece kadınlar için değil çok küçük yaşlardaki çocukların da harika ve cıvıl cıvıl görselleriyle bu çantaları ilgi gösterdiğini söylemek mümkündür. Sanat dünyasından çizgi kahramanlara, değişik yazılardan birbirinden farklı üç boyutlu tasarımlara kadar birçok görsel çantalara yerleştirilebilmektedir.

Bez Çanta Modelleri

Özellikle yaz ayları geldiği zaman cıvıl cıvıl görünümleriyle farklı giysi eşliğinde hoş bir uyum sağlayan bez çanta modelleri, kaliteli malzemesi sayesinde güven içerisinde kullanılabilmektedir. Günlük olarak dışarı çıkarken, misafirliğe giderken ya da evde dahi rahatlıkla kullanılabilecek bu ürünler; sağlam yapısı sayesinde bütün farklı eşyaların güvenle taşınmasına olanak vermektedir. Ayrıca elde tutma ya da omuza takma gibi farklı askılı modeller altında da hazırlanmaktadır.

Bez Çanta İmalatı

Birbirinden farklı görünümleriyle bez çantala imalatı
Moda tasarımcılarının hayal güçlerine dayanarak üretimlerini gerçekleştirdikleri sınırsız görseller sayesinde, bez çantalar günlük hayatta keyifle kullanılmaktadır. Farklı renklerde tercih edebilecek olan bu çanta çeşitleri, üstelik çok uygun fiyatlar altında güvenli elde edilebilir.

Reklam için en doğru çanta modelleri
Özellikle farklı sektörlerden firmaların, değişik organizasyonlarda ya da dükkanlarda ürünlerinin reklamı gerçekleştirilmesi adına, bez çantalar büyük bir önem taşımaktadır. Yüksek bir çözünürlük altında çantanın kenarlarına yapılan baskılı tasarımlar, ürünlerin kısa bir süre içerisinde geniş bir kitleye ulaşmasına fırsat vermektedir.

İmalat Atolyelerimiz ; İstanbul ve Bursa olmakla birlikte tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor