Baskısız & Baskılı Bez Çanta

Baskısız ve Baskılı Bez çanta eski dönemlerden beri kullanılan, zaman içerisinde model ve renk değişimlerine uğrayan ürünlerdir. Dayanıklılık ve uzun ömürlülük baz alındığında bez çantalar oldukça faydalı ürünlerdir. Aynı zamanda bez çantaların doğa ile son derece uyumlu olması, doğaya zarar vermemesi ve kirletmemesi de oldukça önemlidir. Bez çantalar pamuk ve keten gibi bitkilerden üretilmektedir. Üretiminde kenevir, keten ve pamuk benzeri lif, iplik içeren bitkiler kullanılmaktadır. Yani bez çantalar herhangi bir kimyasal ile kirletilmeden doğadan gelir ve yeniden doğaya geri döner. Üretim ve kullanım sürecinde doğaya zarar verecek hiçbir aşama bulunmamaktadır.

Toptan Baskısız Bez Çanta

Bez çanta kullanımı oldukça avantajlıdır. Öncelikle çantanın kullanım amacından yola çıkarak bez çanta içerisinde olan ürünler ağır bile olsa, kolay bir taşıma imkanı sağlar. Ayrıca bez çanta içerisindeki ürün ağır dahi olsa parçalanmaz. Böylece kişinin bez çantalar ile yarı yolda kalma ihtimali çok düşüktür. Bunun yanı sıra bez çanta kişiselleştirilebilir. Yani bez çanta her zaman trend olabilir demek de yanlış olmaz. Bez çantalar, baskısız bez çanta olarak satın alınabilir ve çeşitli boyalar ile nakış ile kişiselleştirilebilir. O dönemler popüler olan karakterler, takımlar, renkler bez çantalar üzerine işlenebilir. Bez çantalar hobi kullanım avantajının yanı sıra tüm baskılara izin vererek reklam görevi de görebilir. Bu anlamda bez çanta geçmişten günümüze eczanelerde kullanılmaktadır. Şimdi marketlerde, fuarlarda da reklam baskıları ile kullanımı devam etmektedir.

Baskılı Bez Çanta

Bez çanta öncelik olarak sosyal alanlarda, günlük kullanımda uygundur. Bu bez çantalar baskılı bez çanta veya baskısız olarak kullanılabilir. Tamamen kişisel bir tercih söz konusudur. Bunun yanı sıra bez çanta ürünü, marketlerde, özellikle tatlı satışı yapan restoranlarda, mağazalarda kullanılmaktadır. Bez çantalar promosyon olarak da verilmektedir. Bez çantayı hediye veya promosyon olarak vermek kalıcılık açısından oldukça mantıklı bir tercihtir.

Hem alan kişinin pek çok anlamda kullanabileceği bir üründür hem de insanları mutlu edecek ekonomik uygun fiyatlı bir tercihtir. Bez kese bu kullanımların yanı sıra; konferans ve şenliklerde, optik dükkanlarında, kuyumcularda, otellerde fuarlarda kullanılmaktadır. Baskılı Bez çanta modellerinin hemen her alana uygulanabilir olması kullanım alanlarını da sınırsız düzeye taşımaktadır. Daha ufak bez çantalar eczane ve optik dükkanlarında kullanılırken büyük bez çantaları otellerde plaj çantası olarak dağıtılmaktadır. Kumaş çanta modelleri kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda ve modellerde üretilebilir. Bu sebeple bez çanta kullanım alanları da oldukça fazladır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor